Savaşçı Yüzbaşı Kağan Şehit mi Oldu Diziden Ayrıldı Mı?

Savaşçı Yüzbaşı Kağan Şehit mi Oldu Diziden Ayrıldı Mı?

281 views

Savaşçı Yüzbaşı Kağan Şehit mi Oldu Diziden Ayrıldı Mı? Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Savaşçı dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Her bölümü üst sıralarda ye alan Savaşçı dizisinde bu hafta nefes kesen bir bölüm izliyoruz diyebiliriz. Dizinin önemli karakterleri arasında yer alan Yüzbaşı Kağan Bozok’un şehit oldu mu sorusu akıllara takıldı. İşte detaylar..

 

Son dönemlerin en çok konuşulan ve reytinglerde üst sıralarda yer alan dizisi Savaşçı dizisinde heyecan yeni sezonda da kaldığı yerden devam ediyor. 10 eylül Pazar akşamı yayın hayatına tekrardan merhaba diyen Savaşçı dizisi 17 eylül Pazar akşamı yayınlanıyor.

Dizide Kılıç Timi oldukça zorlu koşullarda vatanımız ve milletimiz için tehlike unsuru ola teröristlerle mücadele etmeye devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda bulunan ve Yüzbaşı Kağan karakterini canlandıran Berk Oktay’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı sorusu akıllara takıldı.

 

Savaşçı Yüzbaşı Kağan Şehit mi Oldu Diziden Ayrıldı Mı?

Son dönemlerde Limon Film çalışanları ile tartıştığı öne sürülen ve diziden ayrılması gündeme gelen Berk Oktay yeni sezonda da Savaşçı dizisinde rol almaya devam etmişti.

Dizide teröristlerle çatışan Kılıç Timi özellikle terörist olan doktoru bitirmek için büyük çaba sarf ediyor. Savaşçı dizisinde Yüzbaşı Kağan Bozok’un şehit olmayacağı ve dizideki yerini almaya devam edeceğini tahmin ediyoruz.