Seda Avcı Sevgilisi Kimdir İnstagram Hesabı ( Kuaför Murat )

Seda Avcı Sevgilisi Kimdir İnstagram Hesabı ( Kuaför Murat )

492 views

Seda Avcı Sevgilisi Kimdir İnstagram Hesabı ( Kuaför Murat ) Ekranların sevilen isimleri arasında yer alan Esra Erol yeni formatı ile birlikte sevenlerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Esra Erol’da programında konuşulan isimlerden olan kuaför murat ve seda avcı ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Hata içi her gün yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ede reality program Esra Erol’da ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Yeni formatı ile yayınlandığı ilk günden bu yana konuşulan isim ve konularından bir tanesi Esra Erol’un kuaförü Murat ve eşi Seda Avcı oldu.

Esra Erol’un kuaförü olan Murat kendisini Karoline olarak tanıtan Seda Avcı’nın kendisini aldattığını be dolandırdığını iddia etti. Seda Avcı ile Murat’ın ilişkisinde yaşananlar Esra Erol’da programında ele alınmaya devam ediliyor.

 

Seda Avcı Murat ile olan ilişkisinde kendini ünlü bir iş adamının kızı olarak tanıttı. İsmini de ilk olarak Karoline olarak belirten Seda Avcı’nın üç aylık bir bebeği bulunuyor.

Seda Avcı’nın yakın arkadaşlarından olan Yasemin Hanım programa katıldı. Yasemin Hanım Murat ile Seda Avcı’nın tanışmasından önce Seda Avcı’nın çantasında hamilelik testinin olduğunu belirtti. Bu iddia üzerine yapılan DNA testinde bebeğin babası kim olduğu belli olacak.

Seda Avcı ile Murat arasında yaşananları sizlerle birlikte paylaşmay devam edeceğiz.