Seda Sayan Artık Susma 29 Eylül Son Bölüm

Seda Sayan Artık Susma 29 Eylül Son Bölüm

323 views

Seda Sayan Artık Susma 29 Eylül Son Bölüm  Show Tv ekranlarının sevilen ve merakla takip edilen programları arasında yer alan Artık Susma programı ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 29 Eylül Cuma günü yayınlanan son bölümden gelişmeler sizlerle..

 

Geçtiğimiz sezon izdivaç programı olan Evleneceksen Gel ile birlikte sevenlerinin karşısında olan Seda Sayan ve Uğur Arslan bu sene RTÜK tarafından alınan karar ile birlikte format değiştirdi ve Artık Susma programı ile birlikte sevenlerinin karşısında olacak.

Format değiştiren Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın programında ilgi çekici olaylar ve durumlar ele alınıyor. 29 Eylül Cuma günü haftanın son bölümü ile yayınlanan Artık Susma programının bir numaralı gündem konusu yine Murat Şar oldu.

 

Seda Sayan Artık Susma 29 Eylül Son Bölüm

Son günlerin en çok konuşulan konularından bir tanesi de Artık Susma programına katılan Murat Şar oldu. Annesinin ünlü bir Yeşilçam oyuncusu olduğunu iddia eden Murat Şar’ın bu iddiası üzerine bir çok isim geldi.

Müjde Ar, Hale Soygazi, Türkan Şoray gibi isimlerin akıllara gelmesinin ardından zan altında kaldığını savunan Hale Soygazi Artık Susma programının sunucusu olan Seda Sayan’ı mahkemeye verdi.

29 Eylül Cuma günü yayınlanan Artık Susma programı ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.