Seda Sayan Artık Susma Murat Şar’ın Annesi Kim?

Seda Sayan Artık Susma Murat Şar’ın Annesi Kim?

516 views

Seda Sayan Artık Susma Murat Şar’ın Annesi Kim? Show Tv ekranlarının en çok izlenen programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Artık Susma programında Murat Şar isimli vatandaş annesinin ünlü bir Yeşilçam oyuncusu olduğunu iddia ediyor. Murat Şar’ın annesi belli oldu mu sorusunun cevabı merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve sunumunu Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın üstlendiği Artık Susma programında önemli bir iddia ortaya atıldı. Programa katılan ve annesinin ünlü bir Yeşilçam oyuncusu olduğunu iddia eden Murat Şar’ın bu iddiası üzerine akıllara bir çok isim geldi.

Murat Şar’ın bu iddiası üzerine Türkan Şoray, Nebahat Çehre, Filiz Akın, Hale Soygazi, Hülya Koçyiğit gibi isimler akıllara geliyor. Murat Şar’ın annesinin kim olduğu sorusunun cevabı henüz bulunamadı.

 

Seda Sayan Artık Susma Murat Şar’ın Annesi Kim?

Geçtiğimiz sezon izdivaç programı olarak yayınlanan ve RTÜK tarafından alınan karar ile birlikte Artık Susma ismi ile format değiştiren Seda Sayan ve Uğur Arslan yeni formatında yaşananlar yine reytingleri alt üst ediyor.

Bitmek üzere olan evlilikleri kurtarmak isteyen, kayıp olan isimleri bulmaya çalışan ve farklı durumlara el atan Artık Susma programı hafta içi her gün saat 15.00’de Show Tv’de!