Seda Sayan Oğlu Oğulcan Engin Kimdir

Seda Sayan Oğlu Oğulcan Engin Kimdir

446 views

Seda Sayan Oğlu Oğulcan Engin Kimdir Show Tv ekranlarında yayınlanan Artık Susma programının sunucuları arasında yer alan Seda Sayan’ın Sinan Engin ile olan evliliğinden olan oğlu Oğulcan Engin ile ilgili haberimizin detayları ve merak edilenler sizlerle..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olan Artık Susma programı ile sevenlerinin karşısında olan Seda Sayan’ın Sinan Engin ile olan evliliğinden bir tane erkek evladı olmuştu. 30 Ağustos 1990 tarihinde dünyaya gelen bu erkek evladı şimdilerde genç bir delikanlı oldu.

Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğlu olan Seda Sayan Oğlu Oğulcan Engin ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Seda Sayan Oğlu Oğulcan Engin Kimdir

Oğulcan Engin 30 Ağustos 1990 tarihinde Sinan Engin ile Seda Sayan’ın oğlu olarak Ankara’da dünyaya gelmiştir. 9 yaşındayken Beşiktaş’ın minik takımında forma giymeye başlayan Oğulcan Engin 2001 yılında da Beşiktaş kulübünde resmi lisansını almıştır.

2007-2008 sezonunda Beşiktaş’ın A2 takımında forma giyen ve 2.5 senede 31 maça çıkan Oğulcan Engin 4 gol atmıştır. Son dönemlerde futbolu bıraktıktan sonra özel hayatı ile gündeme gelen Oğulcan Engin 2009 yılında Bebek’te arabasının aynasıyla çarptığı İtalyan gençle kavga etmiş ve uzun süre magazin gündeminin ana maddelerinden olmuştur.

Oğulcan Engin annesi Seda Sayan ile bir cips firmasının reklamında oynamıştır.