Seren Şirince Kaç Yaşında Boyu Kaç

Seren Şirince Kaç Yaşında Boyu Kaç

300 views

Ekranların sempatik ve güzel oyuncusu Seren Şirince son yıllarda izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı. Herkes tarafından beğenilerek izlenen sempatik bir kişiliğe sahip olan Seren Şirince rol aldığı diziler de gerek performansı gerek sevecenliği ile herkesin gözdesi oldu. Seren Şirince kimdir kaç yaşındadır soruları sorulmaya devam ederken detayları sizin haberimizde aktardık .

İlişki durumu karışık dizisi ile milyonların gönlünde taht kuran bir anda herkesin tanıdığı isim olan Seren Şirince rol aldığı dizilerde güzelliği ile olduğu kadar sergilediği performansı ile de dikkatleri üzerine topluyor. Seren Şirince oyunculuk adına gerek karakteri gerek jest ve mimikleri ile en iyisini yapmanın Haklı gururunu yaşıyor.

 Seren Şirince kaç yaşında?

1 Ocak 1991doğumlu olan güzel oyuncu şu an 26 yaşındadır İzmir doğumlu olan oyuncu bir 55 boyunda olup, minyon tipi ile sevecen tavırları sayesinde herkesin beğenisini kazanmıştır. Tiyatroya daha küçük yaşlarda başlayan İzmir’de Han Tiyatrosu 13 hangi ürünün eğitimleri ile devam eden daha sonra üniversite eğitimi alarak bu alanda kendisini kanıtlayan Seren Şirince 2012 yılında Araf Zamanı ve 2013 yılında Aşk Emek İster ismindeki dizilerde rol almıştır. 2014 yılında talimhane tiyatrosunda Göl kıyısı oyununda profesyonel olarak oynamıştır. ilişki durumu karışık dizisi kariyerinin Zirvesi olmuştur rol aldığı dizi 27 Nisan tarihinde final yapmıştır ilişki durumu evli ile yeniden ekran başına dönen Seren Şirince Yaşına rağmen oldukça profesyonel performans sergilemiştir.