Sevdanın Bahçeleri Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Sevdanın Bahçeleri Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

196 views

Yeni sezonda izleyicisiyle buluşacak olan sevdanın bahçeleri dizisi için geri sayım başladı. Herkes tarafından merakla beklenen sevdanın bahçeleri dizisinde rol alan oyuncular oldukça iddialı isimlerden oluşuyor yapımcılığını Gold film tarafından Faruk Turgut’un üstlendiği ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan sevdanın bahçeleri dizisi hakkında akıllarda soru işaretleri dolaşmaya devam ediyor. Dizinin yeni sezonda Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşması beklenirken dizinin konusu da merak edilenler arasında yer alıyor.

Kanal D ekranlarının yeni sezon dizisi ile buluşturacağız sevdanın bahçeleri dizisinin başrollerinde Emre Kınay ile Sibel Can karşımıza çıkıyor sevdamın bahçeleri dizisinde Aynı mahallede büyük aşk yaşayan iki gencin yıllar sonra tekrar kavuşmaları ekranlara gelecek. Bu karşılaşma sırasında İkisi de bambaşka hayatların içerisinde hayat mücadelesi vermektedirler. Aşk filmlerinden hoşlanan Türk topluluğu Diziyi çok beğenecek gibi duruyor milyonların gönlüne taht kurmuş olan Sibel Can Şarkıcılık da gösterdiği performansla bakalım dizi oyunculuğunda da gösterebilecek mi merak konusu oldu. Sibel Can’ın dizi performansı şimdiden merak edilirken Gezi ile ilgili detayları ve gelişmeleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Sevdanın bahçeleri isimli dizini diğer oyuncu kadrosu ilerleyen günlerde netlik ve sizlere sitemiz üzerinden aktarılacaktır. Şimdilik kesin olarak Emre Kınay ve Sibel Can’ın eşleri paylaşacağı haberini veriyoruz. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan sezonun en iddialı yapımlarından olarak karşımıza çıkan sevdanın bahçeleri dizisi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor.