Sevda’nın Bahçesi Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu

Sevda’nın Bahçesi Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu

232 views
Sevda'nın Bahçesi 

Sevda’nın Bahçesi Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu. Sevda’nın Bahçesi dizisi bu akşam Kanal D ekranlarında yeni sezonda televizyon hayatına merhaba diyor. Etkileyici konusu ile de izleyenleri ekranları başına toplamayı hedefleyen dizi Sevda’nın Bahçesi yeni sezonda cumartesi günleri Kanal  D ekranlarında yerini alacak.

Konusu ve oyuncu kadrosu ile izleyicilerini oldukça etkilemeyi başaran yeni dizi Sevda’nın Bahçesi’nde Levent ve Sevda isimli iki kişi yer alıyor birbirlerinin çok sevip evlenmiş ikili evlendikten kısa bir sonra boşanmı ve bu evlilikten ise Defne adında bir kızları olur. Sevda hiçbir zaman Levent’ e Defne’ nin kendi kızı olduğunu söylemez ve Defne de babasını ölü bilir. Konusu ile de izleyenlerini şimdiden etkilemeyi hedefleyen yeni dizi Sevda’nın Bahçesi bu akşam Kanal D  ekranlarında yerini alacak. Sibel Can ile Emre Kınay’ ın baş rollerini paylaştığı beğenilen dizi bakalım ilerleyen bölümleri ile de sevenlerini tarafından beğenilecek mi hep birlikte izleyip göreceğiz.

Sevda’nın Bahçesi Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu

Sevda’nın Bahçesi Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu

Sevda’nın Bahçesi dizisi bu akşam Kanan D ekranlarında yayın hayatına başlıyor ve yeni sezonda da ekranlarda yer almayı planlayan başarılı yapıtlardan biri olmayı hedefliyor. Yeni dizinin baş rollerinde ünlü ve birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Sevda’nın Bahçesi Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu

Sibel Can 

Emre Kınay

Begüm Kütük

Teoman Kumbaracıbaşı

Alina Boz

Baran Bölükbaşı

Esra Kızıldoğan 

Mehmet Bozdoğan

Berat Yenilmez

Haydar Köyel

bu isimlerden bazıları. Bakalım yeni sezonda uzun soluklu olarak yer alacak mı? Hep birlikte izleyip göreceğiz. Sevda’nın Bahçesi dizisi ile ilgili gelişmeler ve detaylar için sitemizi ve haberlerimizi takipte kalınız.