Seven Ne Yapmaz 5.Bölüm Fragmanı Çıktı Mı 4 Ekim Çarşamba

Seven Ne Yapmaz 5.Bölüm Fragmanı Çıktı Mı 4 Ekim Çarşamba

175 views

Seven Ne Yapmaz 5.Bölüm Fragmanı Çıktı Mı 4 Ekim Çarşamba ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Seven Ne Yapmaz dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi bu hafta 4.bölüm ile 27 eylül Çarşamba akşamı yayınlandı. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Seren Şirince, Yusuf Çim gibi isimlerin yer aldığı ve yeni sezonun iddialı dizilerinden olan Seven Ne Yapmaz dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Ekinsoy Holding’in veliahtı olan Ozan Ekinsoy’un yaptığı hatanın ardından halasını yanına gönderilmesi ve burada Nazlı ile tanışmasının ardından başlayan hikayede 4.bölüm de geride kaldı.

4 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 5.bölüm ile sevenlerinin karşısında olacak Seven Ne Yapmaz dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Seven Ne Yapmaz 5.Bölüm Fragmanı Çıktı Mı 4 Ekim Çarşamba

Seven Ne Yapmaz dizisinin son bölümünde Ozan sonunda yüzüğü ele geçirmiştir. Artık Nazlı ile boşanmalarının önünde hiçbir engel kalmamıştır. Köye giden ve Nazlı’nın karşısına çıkan Ozan ona yüzüğü veremez ve bulamadığını söyler. Çünkü Ozan Nazlı’yı hala seviyordur.

Nazlı ise umutlanmıştır ancak başta Arzu olmak üzere herkes Ozan’a bir kez daha güvenilmemesi konusunda hem fikridir. Arzu Nazlı’ya Ozan’ın değişmediğini kanıtlamak için devreye parayı sokar ve Ozan’ı teste tabi tutar.

Seven Ne Yapmaz dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. 5.bölüm fragmanı yayınlandığı takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız.