Şevket Süha Tezel Kimdir Kaç Yaşında Söz Dizisi Sancar

Şevket Süha Tezel Kimdir Kaç Yaşında Söz Dizisi Sancar

475 views

Şevket Süha Tezel Kimdir Kaç Yaşında Söz Dizisi Sancar Star Tv ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Söz dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosuna bu sezon dahil olan ve Sancar karakterini canlandıran Şevket Süha Tezel ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Pazartesi akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Söz dizisinin oyuncu kadrosuna yeni sezonda yeni isimler dahil oldu. Bu isimlerden bir tanesi de daha önce Çok Güzel Hareketler Bunlar’dan da tanıdığımız Şevket Süha Tezel.

Dizide canlandırdığı karakterle Türkmenler için büyük tehdit unsuru olan Sancar karakterine hayat veren Şevket Süha Tezel ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Şevket Süha Tezel Kimdir Kaç Yaşında Söz Dizisi Sancar

Şevket Süha Tezel 1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Astronomi Uzay Bilimleri Bölümünü kazanan Şevket Süha Tezel üniversite yıllarında İstanbul Üniversitesi ÖKM Sahnesinde oyunculuk yapmıştır.

Eğitimini tamamlamasının ardından Haliç Üniversitesine giren ve burada oyunculuk eğitimi alan Şevket Süha Tezel mezun olmasının ardından 2005 yılında BKM kadrosuna girmiştir. Çok Güzel Hareketler Bunlar programı sayesinde ün kazanan Şevket Süha Tezel Söz dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır.