Sibel Can O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı?

Sibel Can O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı?

131

Sibel Can O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı? Yeni sezonuyla hayranlarının karşısında olmaya hazırlanan O Ses Türkiye yarışmasından bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon jüri üyelerinden olan Sibel Can’ın neden ayrıldığı ile ilgili haberimizin detayları sizlerle!

 

7 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de O es Türkiye yarışmasının yeni sezonu başlıyor. 7.sezona merhaba diyecek O Ses Türkiye’de yine eğlenceli anlar ve muhteşem sesler programın hayranlarını bekliyor. Yarışma içerisinde bulunan detayların yanı sıra en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de geçtiğimiz sezon jüri üyesi koltuğunda bulunan Sibel Can’ın bu sezon neden O Ses Türkiye’de yer almadığı sorusu oldu.

Bu sezon yer almayacak olan Sibel Can’ın yerine dahil olan isim ise Yıldız Tilbe oldu. Yıldız Tilbe yeni sezonda O Ses Türkiye yarışmasında yer alacak.

 

Sibel Can O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı?

Geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye’de yer alan ancak bu sezon olmayan Sibel Can Ebru Gündeş’ten aldığı jüri üyesi koltuğunu bu sezon Yıldız Tilbe’ye devretmiş oldu. Güçlü sesi ve seslendirdiği parçalarla ülkemizin öne çıkan isimlerinden olan ve yarışmacıların da tercih ettiği isimlerden olan Sibel Can’ın ayrılığı için iki neden var diyebiliriz.

Yeni sezonda O Ses Türkiye’nin reytinglerini artırmak isteyen ve bunun için kollarını sıvayan Acun Ilıcalı’nın değişikliğe gitmesi ve Sibel Can’ın Sevda’nın Bahçesi dizisinde rol alması.