Siyah İnci 3.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 12 Ekim Perşembe

Siyah İnci 3.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 12 Ekim Perşembe

216 views

Siyah İnci 3.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 12 Ekim Perşembe Star TV ekranlarının yeni dizilerinden olan Siyah İnci dizisinde heyecan sürüyor. İlk bölümü beğenileri toplayan Siyah İnci dizisi ikinci bölümü ile 5 ekim Perşembe akşamı yayınlanıyor. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Hande Erçel, Tolgahan Sayışman, Berk Hakman, Hüseyin Avni Danyal gibi isimlerin yer aldığı Siyah İnci dizisi yayın hayatına oldukça hızlı bir giriş yaptı. Hazal ile Kenan’ın peri masalı gibi ilerleyen ancak Vural ile karşılaştıktan sonra adeta bir kabusa dönen bir aşk hikayesini ele alan Siyah İnci dizisi 2.bölümü ile 5 Ekim Perşembe akşamı yayınlanıyor. Birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Siyah İnci dizisinin son bölümünden gelişmeler şu şekilde;

 

Siyah İnci 3.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 12 Ekim Perşembe

Siyah İnci dizisinin son bölümünde Vural’ın Hazal’a yaptıklarından haberi olmayan Kenan Aziz’i korumak için önüne atıldığın da merminin hedefi olmuştur. Aziz Toprak’ın hayatını kurtarmak için ölümden dönen Kenan’ın yanı sıra Hazal ise o anlarda adeta bir ölüye dönüşür.

Ebru’nun yardımı ile Hazal’a tuzak kuran Vural’ın Hazal’a yaşattıkları ölümden farksızdır. Çareyi anlamını yitiren yaşamını sonlandırmakta bulacak olan Hazal intiharı düşünür. Hayalleri yıkılan ve sevdiği adama verdiği sevda sözü yarım kalan Hazal’ın bilmediği daha önemli bir şey vardır.

Siyah İnci dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.