Siyah İnci Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak Yayın Günü

Siyah İnci Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak Yayın Günü

286 views

Siyah İnci Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak Yayın Günü Star Tv ekranlarının merakla beklenen dizileri arasında yer alan Siyah İnci dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin yayın günü ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel, Berk Hakman gibi isimlerin yer aldığı Siyah İnci dizisi şüphesiz sezonun en çok merak edilen dizileri arasında yer alıyor. Kenan( Tolgahan Sayışman ) ve Hazal ( Hande Erçel )’ın aşk hikayesinin ele alındığı Siyah İnci dizisi ile ilgili tüm hazırlıklar tamamlandı ve dizinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı.

Birbirlerini deli gibi seven ve ayrılmamaya yemin etmiş bu iki aşığın arasına girecek olan bir isim vardır o da Vural(Berk Hakma) olacaktır.

 

Siyah İnci Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak Yayın Günü

Star Tv’nin yeni sezon dizileri arasında yer alan Siyah İnci dizisinin yayın tarihi de belli oldu. İlk bölüm fragmanı yayınlanan Siyah İnci dizisi ilk bölümü ile 28 eylül Perşembe akşamı saat 20.00’de Star Tv ekranlarında olacak ve her Perşembe akşamı yayınlanacak.

Birbirlerinden hiç ayrılmamaya söz vermiş Ege’de küçük bir sahil kasabasında yaşayan Hazal ve Kenan’ın aşkı Vural’ı kasabaya gelmesi ile birlikte zor günler yaşayacaktır.

Hazal’ı ilk gördüğü gün aşık olan Vural onu elde etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır ve bu da Kenan ile Hazal’ın aşkını sınayacaktır.