Siyah İnci Dizisi Nerede Çekiliyor?

Siyah İnci Dizisi Nerede Çekiliyor?

249 views

Siyah İnci Dizisi Nerede Çekiliyor? Star Tv ekranlarının merakla beklenen dizileri arasında yer alan ve ilk bölümü ile 28 eylül Perşembe akşamı yayınlanacak olan Siyah İnci dizisi ile ilgili merak edilen soruları cevaplamaya devam ediyoruz. Dizinin nerede çekildiği ile ilgili sorunun cevabı sizlerle..

 

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel, Berk Hakman gibi isimlerin yer aldığı Siyah İnci dizisi ile ilgili merak edilenler sizlerle olmaya devam ediyor. Kenan ile Hazal’ın dillere destan olacak aşkını ele alan Siyah İnci dizisi 28 eylül Perşembe akşamı yayınlanacak olan ilk bölümü ile başlıyor.

Star Tv’nin yeni sezon reyting kozlarından bir tanesi olacak Siyah İnci dizisi ile ilgili merak edilenleri sizler için yanıtlamaya devam ediyoruz. Siyah İnci dizisinin nerede çekildiği sorusu ile ilgili cevap da haberimizde!

 

Siyah İnci Dizisi Nerede Çekiliyor?

Birbirlerini çok seven ve ayrılmamaya yemin etmiş olan Hazal ve Kenan küçük bir ege kasabasında yaşamaktadır. Hazal ile Kenan’ın aşkı kasabaya sonradan gelecek olan Vural’ın Hazal’a aşık olması ve onu elde etmek için her şeyi göze alması ile birlikte Hazal ile Kenan’ın hayatı zehir olacaktır.

Siyah İnci dizisinin çekimleri için Ege bölgesinin incisi olan İzmir’in Çeşme ilçesi kullanılıyor. Özel bir bölgenin kullanıldığı Siyah İnci dizisinin çekimleri için ardından İstanbul tercih edilecek. Siyah İnci dizisi ile ilgili gelişmeleri ve merak edilenleri aktarmaya devam edeceğiz.