Siyah İnci Hazal Kimdir Hande Erçel

Siyah İnci Hazal Kimdir Hande Erçel

263 views

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan siyah inci isimli dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan güzeller güzeli isim Hande Erçel oldu. Hande Erçel güzelliği ile herkesin dikkatini çeken oyuncularımız arasında yer alıyor.DizideTolgahan Sayışman Berk hakman ve Hande erçel başrol yeni paylaşırken dizinin bayan başrol oyuncusu Hande Erçel, Hazal karakterini canlandırıyor.Yönetmenkoltuğunda Erol Öz evde oturuyor. Ağustos ayında çekimlerine başlanan dizi için geri sayım başladı. Dizinin başrol oyuncusu Hande Erçel kimdir hayatı ve biyografisi hakkında merak edilen bilgileri sizler için sayfamızda hazırladık.

 Hande Erçel kimdir

24 Kasım 1993 tarihinde dünyaya gözlerini açan Hande Erçel aslen Bandırmalıdır.Doğum tarihin de anlaşılacağı üzere bir karaktere sahiptir.1.77 boyunda olan güzel oyuncumuz Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi başarı ile tamamlamıştır. 2012 yılında Azerbaycan güzellik yarışmasında ikincilik ödülü kazanmayı hak etti. Güneşin Kızları dizisi ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Daha sonra Çılgın Dershane filminde rol aldığı son olarak ise Aşk Laftan Anlamaz dizisinde karşımıza çıktı Hande Erçel 42 Altın Kelebek ödülü aldı.

Siyah İnci Hazal kimdir ?

Siyah inci dizisinde Hazal karakterini canlandırıyor Hande Erçel’in canlandırdığı Hazal karakteri dizide Kenan’a aşık olan bir hanımefendi kız olarak karşımıza çıkıyor.  Kenan Hazal ile aşk yaşamaktadır daha sonra kenar ile Hasan’ın yaşadığı kasabaya gelen Vural Kenan’ın elinden Hazal’ı koparmaya çalışır ve Hazal ile Kenan’ın ilişkisi aksaklıklar yaşar.Bu muhteşem Aşk Hikayesi Vural ile inişli çıkışlı dönemler yaşayacaktır.