Siyah İnci Kenan Kimdir Tolgahan Sayışman Biyografisi Yaşı

Siyah İnci Kenan Kimdir Tolgahan Sayışman Biyografisi Yaşı

296 views

Siyah İnci Kenan Kimdir Tolgayan Sayışman Biyografisi Yaşı Star Tv ekranlarının merakla beklenen yeni sezon dizileri arasında yer alan ve hazırlıkları devam eden Siyah İnci dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Kenan karakterini canlandıran Tolgayan Sayışman ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Yeni sezonun öne çıkan aşk hikayelerinden bir tanesi de Hazal ile Kenan’ın aşk hikayesi olacak. Yapımları ile ülkemizin en çok tercih edilen kanalları arasında yer alan Star TV’nin yeni dizileri arasında yer alan Siyah İnci dizisinin oyuncu kadrosundaki isimleri sizler için yakından tanımaya devam ediyoruz.

Nefes kesen bir konu ve hikayeyle sevenlerinin karşısında olmaya hazırlanan Siyah İnci dizisinin oyuncu kadrosunda bulunan Tolgayan Sayışman Kenan karakterini canlandıracak. Tolgayan Sayışman ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Siyah İnci Kenan Kimdir Tolgahan Sayışman Biyografisi Yaşı

Ülkemizin ünlü model ve oyuncuları arasında yer alan Tolgahan Sayışman 34 yaşında ve İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Selanikli olan ve annesi Trabzon nüfuslu olan Tolgahan Sayışman’ın bir tane kız kardeşi vardır.

Doğuş Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Tolgahan Sayışman 1.87 boyundadır. 2002 yılında katıldığı güzellik yarışmasında başarıyı yakalayan ve bu yarışmada ikinci olan Tolgahan Sayışman aşk ve sevgiye önem veren muhafazakar bir yapıya sahiptir.

Avrupa Yakası, Esir Kalpler, Maçolar, Dicle, Elveda Rumeli, Hepsi 1, Aşk Tutulması, Yer Gök Aşk, Mazlum Kuzey, Asla Vazgeçmem gibi yapımlarda rol almıştır.