Siyah İnci Nerede Çekiliyor Hangi Kasaba İzmir ILDIR

Siyah İnci Nerede Çekiliyor Hangi Kasaba İzmir ILDIR

167 views

Televizyon ekranlarına yepyeni bir dizi daha liyor başrollerinde Berk Hakman, Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel’in yer aldığı Siyah İnci isimli dizi için çekimlere Start verildi. Siyah İnci dizisi çekimleri için Ege’nin incisi Çeşme tercih edildi.

Yeni sezon dizileri arasında yer alan Siyah İnci dizisi için İzmir Çeşme ilçesinde çekim seti kuruldu. Hande erçel ve Tolgahan Sayışman için özel hazırlanan bu kalp şu anda ekimler için hazır hale getirildi. Hande erçel ve Tolgahan Sayışman’ın 2 aylık çekim sonrasında Siyah İnci dizisinin çekimleri için set İstanbul’a alınacak.

Ekranlarınyeni aşk dizisi olarak karşımıza çıkan Siyah İnci dizisi Çeşmenin kuzeyinde bulunan Ak dağların eteklerindeki bir sahil kasabasında gerçekleşmektedir.Dizinin çekimleri bu küçük kasabada devam ederken muhteşem bir aşk hikayesine tanık olacağız.  Muhteşem bir doğa harikası olan Ildır köyü aslında keşfedilmemiş bir hazine olarak karşımıza çıkıyor.Tüm Türkiye bu köyü Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinden tanıştı.Çeşmeden İzmir’e gitmek için virajlı yollar nedeniyle kimi zaman zorluk çekilse dekont doğa harikası Köyü görmenizi tavsiye ediyoruz. Dilerseniz iyah İnci dizisi setini ziyaret etmek için bu doğa harikası ilçeyi siz de keşfedebilirsiniz.

Siyah inci dizisi çekimleri bu küçük kasabada devam ederken dizinin konusunda küçük kasabalarında aşklarını doyasıya yaşayan Hazal hanım huzuru kasabaya gelen güçlü bir ailenin çocuğu olan Kenan’ın Hazal’a aşık olması ile bozuluyor. Siyah İnci dizisi İlerleyen zamanlarda izleyiciden nasıl bir beğeni kazanacak bilemiyoruz .ancak aşk öyküsü ile oldukça dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Siyah İnci dizisi Ege dizisi gibi devam edecek oyuncuları hem Çeşme’de tatil yapıp hem Ege şivesi öğrenmeye devam ediyor.