Söz 14.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 25 Eylül Pazartesi Yavuz ve Timi İş...

Söz 14.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 25 Eylül Pazartesi Yavuz ve Timi İş Başında

216 views

Söz 14.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 25 Eylül Pazartesi Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Söz dizisi yeni bölümü ile yeni sezona merhaba diyor ve bizler de sizler için bilgileri hazırlamaya devam ediyoruz. Aynı zamanda dizinin 14.bölüm fragmanı da merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Her bölümü merakla takip edilen yapımcılığını ise Tims&Bi Yapım ortaklığının üstlendiği Söz dizisinin oyuncu kadrosunda ise Tolga Sarıtaş, Nihat Altınkaya, Görkem Sevindik, Aybüke Pusat gibi isimler yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna aynı zamanda usta oyuncu Cihan Ünal da katıldı. Cihan Ünal’ın Büyük Bey rolünü canlandırması bekleniyor.

Yeni sezona 18 eylül pazartesi akşamı merhaba diyen Söz dizisinde son olarak Çolak’ı yakalayan ve teslim eden Yavuz ve timi usulsüzlük yapıp uluslar arası kuralları çiğnedikleri için görevlerinden alınmışlardır.

Söz 14.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 25 Eylül Pazartesi

18 eylül pazartesi akşamı yayınlanan Söz dizisinde Çolak tam yakayı Yavuz’a kaptırmışken Sebo’nun da yardımı ile kaçmayı başarıp sınırımız olan bir ülkeye sığınmıştı. Bunun üzerine Yavuz ve timi bu askeri üsse girmek zorunda kalmıştı.

Askeri üsse girmek zorunda kalan Yavuz ve timi görevlerinden alınsalar da yeni sezonda yeni görevlerle birlikte tekrardan üniformalarını giyecekler.

Söz dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığı takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız.