Söz 15.Bölüm Özeti 16.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 9 Ekim Pazartesi

Söz 15.Bölüm Özeti 16.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 9 Ekim Pazartesi

208 views

Söz 15.Bölüm Özeti 16.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 9 Ekim Pazartesi Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Söz dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. 15.bölüm ile 2 ekim pazartesi akşamı yayınlanan dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Pazartesi akşamlarına damga vuran yapımlardan bir tanesi de şüphesiz Söz dizisi oldu. Her hafta yayınlanan bölümleri ile izleyenlerini ekran başına kilitleyen Söz dizisinin yapımcılığını ise Tims&Bi Yapım ortaklığını üstleniyor.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Nihat Altınkaya, Aybüke Pusat, Cihan Ünal, Görkem Sevindik gibi isimlerin yer aldığı Söz dizisi bu hafta 15.bölüm ile ekranlarda oldu. İşte dizinin son bölümünden bilgiler şu şekilde;

Söz 15.Bölüm Özeti 16.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 9 Ekim Pazartesi

Söz dizisinin son bölümünde Türkmen köyündeki halkı Koruma görevini alan Tim ile köyü ele geçirmek isteyen teröristler arasında yoğun  bir çatışma yaşanır. Çatışma süresi boyunca Hafız diğer yandan da Fatma hayatta kalma mücadelesi verir. Tim’i bekleyen kötü bir sürpriz olacaktır.

Agah ile iş birliği yapan Çolak’ın eline tehlikeli silahlar geçmiştir. Bu silahları ele geçirmek için Karabatak ve Çaylak yurtdışındaki bir kumarhaneden önemli bir istihbarat ele geçirmeye çalışır ancak Tim ise büyük bir tehdidin ortasında bulur kendini.

Söz dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.