Söz 16.Bölüm Fragmanı 9 Ekim Pazartesi

Söz 16.Bölüm Fragmanı 9 Ekim Pazartesi

224 views

Söz 16.Bölüm Fragmanı 9 Ekim Pazartesi Star Tv ekranlarının en çok izlenen yapımları arasında yer alan Söz dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 15.bölüm ile 2 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanan ve nefesleri kesen Söz dizisinin 16.bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Nihat Altınkaya, Aybüke Pusat, Görkem Sevindik, Cihan Ünal, Serhat Kılıç gibi isimlerin yer aldığı Söz dizisinde heyecan sürüyor. Ülkemiz için tehdit unsur oluşturan terör grubunu bitirmek için kurulan Özel Harekat Timi’nin yaşadıklarını ele alan Söz dizisinde nefesleri kesen bir bölüm daha geride bırakıldı.

9 Ekim Pazartesi akşamı 16.bölüm ile yayınlanacak olan Söz dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Söz 16.Bölüm Fragmanı 9 Ekim Pazartesi

Söz dizisinin son bölümünde Türkmen köyündeki halkı koruma görevi alan Tim ile köyü almak isteyen teröristler arasında yoğun ve tehlikeli bir çatışma yaşanır. Çatışma sürerken bir yandan Hafız diğer yandan Fatma’nın hayatı ise tehlikededir. Uzun süreni mücadelenin ardından timi bekleyen kötü sürpriz herkesi şok edecektir.

Agah Bey ile iş birliği içerisinde olan Çolak ise oldukça tehlikeli silahlara ulaşmıştır. Bu silahları ele geçirmek için eş zamanlı bir şekilde Karabatak ve Çaylak yurtdışında bir kumarhanede bir istihbarat edinmek için uğraşır ancak timi bekleyen başka bir tehlike vardır!