Söz 16.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 2 Ekim Pazartesi

Söz 16.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 2 Ekim Pazartesi

229 views

Söz 16.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 2 Ekim Pazartesi Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan  Söz dizisinde heyecan tam gaz devam ediyor! Sezona hızlı bir giriş yapan Söz dizisi bu hafta 15.bölümü ile ekranlarda oldu. İşte detaylar..

 

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren yapımlardan bir tanesi de Söz dizisi oldu. Yapımcılığını Tims&Bi Yapım ortaklığının üstlendiği ve pazartesi akşamlarının yıldızlarından olan Söz dizisi bu hafta 15.bölüm ile 25 eylül pazartesi akşamı yayınlandı.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Nihat Altınkaya, Cihan Ünal, Aybüke Pusat gibi isimlerin yer aldığı Söz dizisinde bu hafta yayınlanan bölümde gerçekleşenler ise şu şekilde;

Söz 16.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 2 Ekim Pazartesi

Söz dizisinde bu hafta teröristler kışlaya büyük bir baskın düzenlemiştir. Tim hazırlıksız yakalandığı için zor anlar yaşar. Tayini çıktığı için Karabayır’dan ayrılmak zorunda olan ancak Karabayır’dan ayrılmak istemeyen  Bahar’a yardım eli hiç beklenmedik bir isimden gelecektir.

Çolak ise günden güne eski gücüne kavuşmaya devam eder. Sancar ve adamları ise bir Türkemn köyüne saldırmak için harekete geçer. Sancar ve adamlarının saldırı düzenleyecek olmasından haberdar olan Yavuz ve timini Sancar dışında bekleyen başka bir tehlike daha vardır.

Nefes kesen bölümleri ve sahneleri ile sevenlerini ekran başına kilitleyen Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı takdirde sizlerle paylaşacağız.