Söz 19.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 30 Ekim Pazartesi

Söz 19.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 30 Ekim Pazartesi

482 views

Söz 19.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 30 Ekim Pazartesi Star Tv ekranlarının beğeni ile takip edilen dizileri arasında yer alan Söz dizisinde heyecan devam ediyor. Bu hafta 18.bölüm ile sevenlerinin karşısında olan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Yapımcılığını Tims&Bi Yapım ortaklığının üstlendiği Söz dizisinin başrollerinde Tolga Sarıtaş, Nihat Altınkaya, Aybüke Pusat, Serhat Kılıç gibi isimler yer alıyor. Özel Harekat Timi ve Teğmen Yavuz’un yaşadıklarını ele alan Söz dizisi bu hafta 18.bölüm ile 23 ekim pazartesi akşamı yayınlanıyor.

Birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Söz dizisinde Büyük Bey’in ölümü ile birlikte tüm ülkede geniş yankı uyandırmıştır. İşte bu hafta yaşanan gelişmeler;

 

Söz 19.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 30 Ekim Pazartesi

Söz dizisinin bu haftaki bölümünde Büyük Bey’in ölümü timde ve ülkede geniş yankı uyandırmıştır. Yavuz Büyük Bey’i kendisinin öldürdüğünü Bahar’a itiraf edecektir ama son anda kararını değiştirmiştir. Yavuz ve Bahar arasında büyük bir sır vardır artık.

Öte yandan Ateş ve Avcı ise büyük Bey’in asistanını yakalamak için sınır ötesi operasyona hazırlanırlar ancak karşılarında ise Eylem’i bulacaklardır. Agah ise Büyük Bey’in yerine geçmenin planlarını yapmaktadır.

Söz dizisinin 19.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.