Söz Baba Hakkı Kimdir? Hakkı Baba Kimdir Star TV

Söz Baba Hakkı Kimdir? Hakkı Baba Kimdir Star TV

339 views
Söz Baba Hakkı

Söz Baba Hakkı Kimdir? Hakkı Baba Kimdir Star TV . Söz dizisi yeni sezonda ekranlarda yer almaya bu akşam ilk bölümü ile başladı. Yeni sezona da efsane bir giriş yapan sevilen dizi Söz yeni sezonda da ekranlarda yeni bölümleri ile yer almaya izlenmeye ve beğenilmeye devam edecek. Söz dizisi birbirinden iyi oyuncuları ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor işte dizinin karakterlerinden biri olan Hakkı Baba karakterini canlandıracak olan Oktay Samukaş. Yeni sezon dizilerinden Söz ile ilgili gelişmeler ve detaylar haberimizde sizlerle.

Söz Baba Hakkı Kimdir? Hakkı Baba Kimdir Star TV

Söz Baba Hakkı

Söz Baba Hakkı Kimdir? Hakkı Baba Kimdir Star TV . Söz dizisinde yeni sezon başladı. Söz dizisi oyuncularından biri de Oktay Samurkaş yani dizide tanıdığımız Baba Hakkı dizideki gerçek adı ise Hakkı Toprak. Yavuz komutanın timinin askerlerinden biri olan Hakkı Torak yeni sezonda da ekranlarda yer alacak.

Söz dizisi yeni sezonda da birbirinden başarılı oyuncuları ile ekranlarda yer almaya devam edecek. Yeni sezon ve oyuncu kadrosu ile ilgili gelişmeler ve detaylar için takipte kalınız.

Söz dizisi yeni sezonda yeni bölümleri ile pazartesi günleri saat 20.00 de Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.