Söz Dizisi Cihan Ünal Kaç Yaşında Büyük Bey Yaşı

Söz Dizisi Cihan Ünal Kaç Yaşında Büyük Bey Yaşı

380 views

Söz Dizisi Cihan Ünal Kaç Yaşında Büyük Bey Yaşı 13.bölümü ile Star Tv ekranlarında yayınlanan Söz dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosuna katılan ve Büyük Bey karakterini canlandıran Cihan Ünal’ın yaşı ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Söz dizisi Haziran ayının ardından verdiği arayı bitirdi ve yeni sezonu ile merhaba dedi. Nefes kesen sahneleri ve etkileyici konusu ile yayınlanan Söz dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.

Ülkemizin usta isimleri arasında yer alan ve bir çok yapımda izleme fırsatı bulduğumuz Cihan Ünal Söz dizisinde Büyük Bey karakterini canlandırıyor.

 

Söz Dizisi Cihan Ünal Kaç Yaşında Büyük Bey Yaşı

Kastamonu’nun Taşköprü ilçesinde dünyaya gelen Cihan Ünal ülkemizin bir çok yapımında rol almış usta bir oyuncu. 1971 yılından bu yana sinema sektöründe bulunan ve aynı zamanda tiyatro oyunlarında da yer almıştır.

Son olarak 2004 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Kadın İsterse dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Cihan Ünal 1946 yılında dünyaya gelmiştir ve 71 yaşındadır. Usta oyuncuyu dizide Büyük Bey karakteri ile izliyoruz.