Söz Dizisi Eylem Mercier Kimdir Meriç Aral Dizileri

Söz Dizisi Eylem Mercier Kimdir Meriç Aral Dizileri

295 views

Söz Dizisi Eylem Mercier Kimdir Meriç Aral Dizileri Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Söz dizisinden bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Eylem karakterini canlandıran Meriç Aral ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Geçtiğimiz sezon Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve etkileyici bölümleri ile izleyenlerini ekran başına kilitleyen Söz dizisinde yeni sezon heyecanı tam gaz devam ediyor. Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Görkem Sevindik, Cihan Ünal gibi isimlerin yer aldığı Söz dizisinin öne çıkan isimlerinden bir tanesi de Meriç Aral oldu.

Dizide ilk olarak gazeteci olarak kendini tanıtan ardından Fransız ajan olarak ortaya çıkan Eylem Mercier karakterine hayat veren Meriç Aral ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık.

 

Söz Dizisi Eylem Mercier Kimdir Meriç Aral Dizileri

Meriç Aral 1 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan ve ardından oyunculuk eğitimleri alan Meriç Aral ilk olarak Yüksek Sosyete ve Medcezir dizileri ile ön plana çıkmıştır.

Özellikle Medcezir dizisi ile ünü yakalayan Meriç Aral Söz dizisinde de başarılı bir performans göstermektedir. 1.67 boyunda ve 52 kilogram ağırlığında olan Meriç Aral’ın sevgilisinin adı ise Berkan Özyer’dir.