Söz Dizisi Kurtdereli Neden Yok Ayrıldı mı?

Söz Dizisi Kurtdereli Neden Yok Ayrıldı mı?

697 views

Söz Dizisi Kurtdereli Neden Yok Ayrıldı mı? Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Söz dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin karakterleri arasında yer alan Kurtdereli’nin neden dizide olmadığı sorusunun cevabı sizlerle!

 

Yapımcılığını Tims&Bi Yapım ortaklığının üstlendiği ve her bölümü pazartesi akşamları yayınlanmaya devam eden Söz dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezonun ortasından bu yana Star TV ekranlarında yayınlanan Söz dizisi hakkında en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de Kurtdereli’nin dizide neden olmadığı sorusu oldu.

23 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanan Söz dizisinin karakterlerinden olan Kurtdereli şehit oldu ve diziden ayrıldı. Kurtdereli lakaplı olan Ahmet Kartal Söz dizisinden ayrıldı.

 

Söz dizisinde bu hafta birbirinden önemli gelişmeler yaşanıyor. Dizide bu hafta Büyük Bey’in ölümünün ardından Timde ve ülkede büyük ses getirmiştir. Yavuz Büyük Bey’i kendisinin öldürdüğünü Bahar’a itiraf etmek üzereyken kararını değiştirir ve ikili arasında artık büyük bir sır vardır.

Öte yandan Yavuz’un önderliğinde olan Tim Türk Silahlık Kuvvetlerine ait bir üsse düzenlenecek olan saldırı istihbaratı ile bölgeye kadar gitmiştir. Uzun süren çatışmanın ardından Yavuz ve Tim’in tahmin etmediği bir son beklemektedir!

PAYLAŞ
Önceki makaleSöz Dizisi Nerede Çekiliyor?