Söz Dizisi Nerede Çekiliyor?

Söz Dizisi Nerede Çekiliyor?

549 views

Söz Dizisi Nerede Çekiliyor? Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Söz dizisinde heyecan devam ediyor. Her bölümü merakla takip edilen Söz dizisinin nerede çekildiği sorusunun cevabı ve haberimizin detayları sizlerle..

 

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Nihat Altınkaya, Görkem Sevindik, Serhat Kılıç, Aybüke Pusat gibi isimlerin yer aldığı Söz dizisinin yapımcılığını ise Tims&Bi Yapım ortaklığı üstleniyor. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Söz dizisi geçtiğimiz sezon ortasında yayın hayatına merhaba dedi.

Askeri dizi olarak karşımıza çıkan Söz dizisinde ülkemiz için büyük bir tehdit unsuru oluşturan terör örgütünün bitirilmesi için kurulan Özel Harekat Timinin yaşadıkları ve yaptıkları kahramanlık hikayeleri ele alınıyor.

Her pazartesi akşamı merakla takip edilen Söz dizisinde adı geçen Karabayır’ın nerede olduğu sorusunun cevabını da sizler için hazırladık.

 

Söz Dizisi Nerede Çekiliyor?

Geniş çaplı prodüksiyon ve usta oyuncu kadrosu ile yoluna devam eden Söz dizisinde adı geçen Karabayır Mahallesi Güneydoğu Anadolu bölgesi illerimizden olan Mardin’de geçmektedir.

Söz dizisi her pazartesi akşamı saat 20.00’de Star Tv’de!