Söz Dizisi Nerede Çekiliyor Karabayır nerede

Söz Dizisi Nerede Çekiliyor Karabayır nerede

295 views

Ekranlara damgasını vuran Söz dizisinin yeni bölümleri için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Terör örgütlerinin ülkemiz üzerinde hain planlarını ve Türk ordusunun tavrını ortaya koyan başrollerinde ünlü isimleri yer aldığı söz dizisi oyuncuları hakkında bilgileri sizler için hazırladık. Söz dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimlerden oluşuyor. Sorusunun yanıtını arıyorsanız yazının devamını okumanızı tavsiye gidiyoruz.

Söz dizisi nefes kesen sahneleri ile izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ederken dizide Türk askeri vatanları için büyük bir mücadele sergiliyor. Terör örgütüyle girecekleri savaşta canları pahasına savaş veren söz dizisi oyuncuları ve kahramanlık destanı yazıyor. Seyircilerin merak ettiği söz dizisi oyuncuları ve nerede çekiliyor sorusunun yanıtını sizler için hazırladık.

Söz dizisi nerede çekiliyor

Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da yaşanan terör olayları niye çalışan söz dizisi güvenlik operasyonları nedeniyle bu bölgede çekilmiyor. Dizinin bölümlerinin bir kısmı İstanbul’da bir kısmı isteyen Anadolunun bazı kentlerde çekilecek.

SÖZ DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Tolga Sarıtaş (Üsteğmen Yavuz)

Atakan Arslan (Geveze) (Üsteğmen Zafer Yaman)

Aybüke Pusat (Doktor Bahar Kutlu)

Görkem Sevindik (Üstçavuş Mücahit Serdengeçti) (Keşanlı)

Mustafa Yıldıran (Başçavuş Ali Haydar)

Burak Sevinç (Avcı Fethi Kulaksız)

Eren Vurdem (Ateş Acar)

Nihat Altınkaya (Yarbay Erdem Kaçmaz)

Serhat Kılıç (Çolak)

Aytaç Şaşmaz (Uzman Çavuş Feyzullah Altıparmak) (Çaylak)

Nil Günal (Güler Korkmaz)

Melissa Özge Yıldırımer (Fatma Bozdağ)

Meriç Aral (Eylem Mercier)

İlayda Ildır (Nazlı Korkmaz)

Ece Oktay (Funda Kutlu)