Söz Dizisi Sancar Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında

Söz Dizisi Sancar Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında

562 views

Söz Dizisi Sancar Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında Pazartesi akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan Söz dizisi ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosuna katılan yeni karakterlerinden olan Sancar ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Geçtiğimiz sezon yayınlanan 12 bölüm ile birlikte Haziran ayında sezon finali yapan Söz dizisi 18 eylül pazartesi günü yayınlanan 13.bölümü ile yeni sezona merhaba dedi. Söz dizisinin yeni sezonda yeni karakterler görüyoruz. Bu yeni karakterlerden bir tanesi de Sancar karakteri.

Dizide terörist karakter olan Sancar’ı canlandıran isim ise Şevket Süha Tezel. Daha önceden Çok Güzel Hareketler Bunlar ile de hatırladığımız Tezel’i sizler için yakından tanıdık. İşte bilgiler;

 

Söz Dizisi Sancar Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında

Dizinin oyuncu kadrosuna yeni katılan Şevket Süha Tezel 22 art 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 39 yaşında olan ve 1.88 boyunda olan Şevket Süha Tezel Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro bölümüdür.

1996 yılında İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümünü kazanan ve o yıllarda ÖKM Sahnesinde rol alan Şevket Süha Tezel 2005 yılında BKM Mutfak oyuncuları arasına katılmış ve Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile ün kazanmıştır.

Söz dizisinde ise terörist olan ve çok tehlikeli bir karakter olan Sancar’ı canlandıran Şevket Süha Tezel dizinin dikkat çeken isimlerinden oldu.