Söz dizisi Yeni Oyuncu Büyük bey Cihan Ünal Kimdir?

Söz dizisi Yeni Oyuncu Büyük bey Cihan Ünal Kimdir?

486 views

Söz dizisi Yeni Oyuncu Büyük bey Cihan Ünal Kimdir? Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Söz dizisi yeni sezona 18 eylül pazartesi akşamı merhaba diyor ve bizler de sizler için gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosuna katılan ve büyük bey karakterine hayat vermesi beklenen Cihan Ünal ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Pazartesi akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan Söz dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Son olarak yayınlanan 12.bölümü ile sezon finali yapan ve tatile giren Söz dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Geçtiğimiz sezon diziye damgasını vuran ve terörist olan Çolak’a maddi destek sağlayan büyük bey’i canlandıracak olan isim Cihan Ünal oldu. Bizler de Cihan Ünal’ı sizler için yakından tanıdık.

 

Söz dizisi Yeni Oyuncu Büyük bey Cihan Ünal Kimdir?

Cihan Ünal 22 ocak 1946 tarihinde Kastamonu’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro ve sinema oyuncusu olan Cihan Ünal 71 yaşındadır ve kova burcudur. 1964 yılında Ankara Devlet Konservatuarına giren ve 19696 yılında da tiyatro bölümünden mezun olan Cihan Ünal aynı yıl içerisinde Ankara Devlet Tiyatrosu’nda oyuncu olarak görev yapmıştır.

Birbirinden önemli görevleri üstlenen ve kariyeri boyunca önemli işler çıkartan usta oyuncu Cihan Ünal 2000 yılında başladığı Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro ana sanat dalı başkanlığı ile öğretim görevliliğini devam etmektedir.