Söz Dizisi Yeni Oyuncu Mehmet Özgür Kimdir Biyografisi

Söz Dizisi Yeni Oyuncu Mehmet Özgür Kimdir Biyografisi

234 views

Söz Dizisi Yeni Oyuncu Mehmet Özgür Kimdir Biyografisi Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Söz dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosuna katılan Mehmet Özgür ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Pazartesi akşamlarına damga vuran  diziler arasında yer alan Söz yeni sezon yeni bölümü ile sevenlerinin karşısında oluyor. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Nihat Altınkaya, Görkem Sevindik, Aybüke Pusat gibi isimlerin yer aldığı Söz dizisine yeni isimler dahil oldu.

Ülkemizin ünlü ve usta isimleri arasında yer alan Cihan Ünal’ın yanı sıra Mehmet Özgür de Söz dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Bizler de sizler için Mehmet Özgür’ü yakından tanıdık.

 

Söz Dizisi Yeni Oyuncu Mehmet Özgür Kimdir Biyografisi

Mehmet Özgür 30 Ağustos 1970 tarihinde Antalya’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olan Mehmet Özgür başak burcudur. 47 yaşında olan usta oyuncu İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur.

1988 yılında 18 yaşındayken Antalya’da bir dil kursuna katılan ve burada tiyatro etkinlikleri ile oyunculuk hayatına adım atan Mehmet Özgür 2004 yılında ise Tarçın Konuştu isimli dizide oynamıştır ve ilk kez kamera karşısına çıkmıştır.

Birden fazla tiyatro, dizi ve sinema filminde yer alan Mehmet Özgür Söz dizisinin yeni sezon oyuncu kadrosunda yer alacak.