Söz Dizisi Yüzbaşı Songül Ezgi Çelik Kimdir Kaç Yaşında?

Söz Dizisi Yüzbaşı Songül Ezgi Çelik Kimdir Kaç Yaşında?

202 views

Söz Dizisi Yüzbaşı Songül Ezgi Çelik Kimdir Kaç Yaşında? Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Söz dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosuna yeni katılan ve Songül karakterini canlandıran Ezgi Çelik ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Yeni sezonuna 18 eylül pazartesi günü merhaba diyen ve heyecan dolu bir bölümle başlayan Söz dizisinde heyecan sürüyor. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Nihat Altınkaya, Aybüke Pusat gibi isimlerin yer aldığı Söz dizisine yeni bir isim katıldı.

Dizinin oyuncu kadrosuna katılan isimler arasında yer alan ve Yüzbaşı Songül karakterini canlandıran Ezgi Çelik ile ilgili bilgileri sizleri için hazırladık.

 

Söz Dizisi Yüzbaşı Songül Ezgi Çelik Kimdir Kaç Yaşında?

Ezgi Çelik 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk olarak 12 yaşında profesyonel şekilde oyunculuk yapmaya başlayan Ezgi Çelik 7 yaşından itibaren ise oyunculuk konusunda eğitimler almaya başlamıştır.

Aynı amanda şan eğitimleri ve piyano dersleri de alan Ezgi Çelik Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Birden fazla yapımda rol alan Ezgi Çelik ilk olarak 1992 yılında Düş Gezginleri filminde oynamıştır.

2007 yılında Kara Yılan 2008 yılında Asi 2012 yılında Şubat gibi dizilerde rol alan Ezgi Çelik Söz dizisinin başarısı için ter döküyor.