Söz Eylem Ölüyor Mu Diziden Ayrılacak mı 9 Ekim Yeni Bölüm

Söz Eylem Ölüyor Mu Diziden Ayrılacak mı 9 Ekim Yeni Bölüm

289 views

Söz Eylem Ölüyor Mu Diziden Ayrılacak mı 9 Ekim Yeni Bölüm Pazartesi akşamlarına damga vuran dizilerden olan Söz dizisinin yeni bölümü 2 ekim pazartesi akşamı yayınlandı ve bölümün hemen ardından verilen fragman ise en az bölüm kadar nefesleri kesti! Pazar içerisinde halka karışan ve üstünde canlı bomba olan Eylem’i Avcı vurabilecek mi? İşte detaylar..

 

Son dönemlerin en çok konuşulan dizileri arasında yer alan Söz ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Yapımcılığını Tims&Bi Yapım ortaklığının gerçekleştirdiği ve Star TV’nin en büyük reyting kozlarından olan Söz dizisi heyecan dolu bir bölümü daha geride bıraktı.

Türkmen kötünü ele geçirmek isteyen teröristlerle timin çatışması nefesleri keserken Çolak’ın Yavuz üzerindeki oyunları ise bitmek bilmiyor. Son olarak 2 Ekim Pazartesi günü yayınlanan Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

9 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak olan dizinin yeni bölüm fragmanında Avcı istemeden de olsa hedefini Eylem’e doğru tutuyor!

Söz Eylem Ölüyor Mu Diziden Ayrılacak mı 9 Ekim Yeni Bölüm

Dizide ilk olarak kendini gazeteci olarak tanıtan ancak daha sonra Fransız ajan olduğu ortaya çıkan Eylem üstünde canlı bomba ile birlikte halkın arasına karışıyor. Avcı ise Eylem’i durdurmak için silahı ona doğru tutuyor.

9 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak olan Söz dizisinde Eylem karakterinin diziden ayrılmayacağını tahmin ediyoruz. Kesin sonucu gördüğümüzde sizlerle birlikte paylaşacağız.