Söz Hafız Ölecek Mi Diziden Ayrılıyor Mu Son Bölüm

Söz Hafız Ölecek Mi Diziden Ayrılıyor Mu Son Bölüm

300 views

Söz Hafız Ölecek Mi Diziden Ayrılıyor Mu Son Bölüm Star TV ekranlarına damga vuran yapımları arasında yer alan Söz dizisinde birbirinden önemli gelişmeler yaşanıyor. Dizinin bu hafta yayınlanan bölümünde yoğun çatışma içinde olan Timin önemli isimlerinden olan Hafız patlayan bomba sonunda ölecek mi soruları akıllara geldi. İşte detaylar..

 

Pazartesi akşamlarının en çok izlenenleri arasında yer alan Söz dizisi ile ilgili yaşananları sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz.  Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosu ile birlikte izleyenlerini ekran başına kilitleyen Söz dizisi son olarak 2 ekim pazartesi akşamı 15.bölüm ile sevenlerinin karşısında oluyor.

Dizinin bu haftaki bölümünde Türkmen köyünü ele geçirmek isteyen teröristler ile buna izin vermek istemeyen Yavuz ile timinin yoğun çatışmasında Hafız büyük tehlike altında! Peki Hafız ölecek mi?

Söz Hafız Ölecek Mi Diziden Ayrılıyor Mu Son Bölüm

Dizinin önemli isimleri arasında yer alan ve timin hafız lakaplı ağır ağabeyi olan Hafız karakteri Aşık ile birlikte kurulan tuzak bombanın tehdidi altında kalıyor. Her ne kadar bomba patlamış olsa ve Hafız ölüyor süsü verilmiş olsa da dizide olmaya devam edecektir.

Söz dizisi ile ilgili diğer gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.