Suat Çoban Diziden Neden Ayrıldı?Arka Sokaklar Suat Dönecek mi?

Suat Çoban Diziden Neden Ayrıldı?Arka Sokaklar Suat Dönecek mi?

432 views

Ekranlara damgasını vuran Arka Sokaklar dizisinin Seninle olan finalinde Suat Gelin kızının altınlarını unutunca düğünü bıraktığı ve eve altınları almaya gitti düğüne yetişmek için acele etme araba çarptı. Ameliyata alındı ancak su aktığını kırılmadık kemiği kalmadı, beyni ödem topladığı için bu ödemin temizlenmesi gerekti. Suat yaşayacak mı yoksa Arka Sokaklar dizisinde Suat diziden ayrılıyor mu işte heyecanla beklenen dizinin merak edilen detayları.

Arka Sokaklar dizisi yayınlanmaya başladı ilk günden itibaren büyük bir beğeni ile devam ediyor. Kanal D ekranlarında karşımıza çıkan hafta içi her gün yayınlanan Arka Sokaklar dizisine kaza geçiren Suat’ın yaşaması mucize gibi yaşasa bile artık konuşup yürüyemeyecek hale geldi. Doktorlar tarafından Suat’ın kurtulamadığı açıklanıyor Arka Sokaklar’da Suat’ın ölüm haberi ile herkes yıkılıyor.

Arka Sokaklar Suat karakterini canlandıran Figen Evren diziye dönmeyeceğini açıkladı.Halen Assos da yaşayan ünlü oyuncu artık ilelebet oyunculuğa ara vermek istiyorum açıklamalarında bulundu.. Arka Sokaklar dizisinin Neşe kaynağı olan Hüsnü ve Suat’ın yaşadığı didişmeler çocuklar arasındaki tartışmalar hatıralardan silinmeyecek 2006 yılında diziye başlamış da 11 yıl devam etmiş olan Figen Evren Fenomen haline gelmişti. Arka Sokaklar’ın Emektar oyuncu Figen Evren artık dizide yer almayacak.