Taraklı Nerede Hangi Şehirde Yer Alıyor?

Taraklı Nerede Hangi Şehirde Yer Alıyor?

234 views

Taraklı Nerede Hangi Şehirde Yer Alıyor? TRT1 ekranlarının yeni dizisi Yalaza ilk bölümü ile 16 Eylül cumartesi günü yayınlandı. Bundan böyle cumartesi akşamları sevenlerinin karşısında olacak Yalaza dizisini çekildiği yer olan Taraklı ile ilgili merak edilenler sizlerle!

 

Başrollerinde Kadir Çöpdemir, Didem Balçın gibi isimlerin yer aldığı ekranların yeni dizisi Yalaza ilk bölümü ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Her bölümü cumartesi akşamları yayınlanacak olan Yalaza dizisinin çekildiği yer ise Taraklı bölgesi.

Aile komedi dizisi olarak dizi severlerin karşısına çıkan Yalaza dizisi ilk bölümü ile 16 Eylül cumartesi akşamı yayınlandı. Marangoz İbrahim ve Alev’in başına gelenlerle birlikte başlayacak olan hikaye oldukça sürükleyici ve eğlenceli bir hikaye diyebiliriz.

Yalaza dizisi ile ilgili en çok merak edilen soru ise Taraklı kasabasının nerede olduğu sorusu. Bizler de bu sorunun cevabını sizler için yanıtladık.

Taraklı Nerede Hangi Şehirde Yer Alıyor?

TRT1 ekranlarının yeni dizisi olan Yalaza dizisinin çekildiği yer Taraklı Sakarya’ya bağlı bir kasabadır. Yalaza dizisinin çekimleri Taraklı kasabasında devam etmektedir.

Aysu, Burcu, Tuba ve Gökçe isminde dört kızı Arda isminde oğlu ve babası Faik ile birlikte hayatını devam ettirmekte olan marangoz İbrahim Arda’nın doğumunda karısını kaybetmiştir ve duldur. Nalan ise İbrahim ile evlenmek ister ancak İbrahim’ın kızları da buna karşı çıkar.