Türk Malı 8.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 27 Eylül Çarşamba

Türk Malı 8.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 27 Eylül Çarşamba

182 views

Türk Malı 8.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 27 Eylül Çarşamba Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden diziler arasında yer alan Türk Malı dizisi verilen aranın ardından tekrardan sevenlerinin karşısında oluyor. Dizinin 8.bölüm fragmanı da çıktı mı merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Şafak Sezer, Hasibe Eren, Anıl İlter, Burcu Binici gibi isimlerin yer aldığı aile komedi dizisi Türk Malı Temmuz ayında verdiği sezon finalinin ardından 20 eylül Çarşamba akşamı yayınlanan 7.bölümü ile birlikte tekrardan start verdi.

Bundan böyle her Çarşamba akşamı yayınlanacak olan Türk Malı dizisinde yaşanan gelişmeleri ise sizler için hazırladık. İşte son bölüm bilgileri;

Türk Malı 8.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 27 Eylül Çarşamba

Türk Malı dizisinin yayınlanan yeni sezon bölümünde Zengin amca oğlu Eymen’in sosyetik sitesinde çok sıkılan Erman sitenin tam karşısında kalan mahalleyi keşfeder. Bu mahalle tam da Erman’ın aradığı sıcaklıkta bir mahalledir.

Bu mahalle Bakiye adına sırlarla dolu bir yerdir. Bakiye bu mahallede doğup büyümüştür ve hayatının en büyük aşk ihanetini de bu mahallede yaşamıştır.

Türk Malı dizisinde ayrılıklar yaşanırken diziye yeni oyuncular da dahil oldu. Mehmet Ali Erbil, Nergis Kumbasar gibi isimler Türk Malı dizisinden ayrılan isimler olurken Hamdi Alkan, Ayhan Taş gibi isimler de Türk Malı dizisine dahil oldular.

Türk Malı dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz çıkmadı. Çıktığı zaman sizlerle paylaşacağız.