Türk Malı 9.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 4 Ekim Çarşamba

Türk Malı 9.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 4 Ekim Çarşamba

230 views

Türk Malı 9.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 4 Ekim Çarşamba  Star Tv ekranlarının beğeni ile takip edilen dizileri arasında yer alan Türk Malı dizisi yenilenmiş oyuncu kadrosu ve yeni sezon heyecanı ile yayınlanmaya devam ediyor. Bu hafta 27 eylül Çarşamba günü 8.bölüm ile ekranlarda olan Türk Malı dizisinden bilgiler şu şekilde;

 

2017 yaz döneminin flaş dizileri arasında yer alan ancak 6.bölümü ile izleyenlerine veda eden Türk Malı dizisi  yeni sezon bölümleri ile birlikte yayınlanmaya devam ediyor. Yeni sezonda oyuncu kadrosundan Mehmet Ali Erbil, Nergis Kumbasar gibi isimlerin ayrıldığı Türk Malı dizisine Hamdi Alkan, Ayhan Taş gibi isimler katıldı.

27 Eylül Çarşamba akşamı yayınlanan Türk Malı dizisinde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Türk Malı 9.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 4 Ekim Çarşamba

Türk Malı dizisinin bu haftaki bölümünde Amca oğlu Eymen’in eve dönüşünün ardından evdeki bütün dengeler değişir. Erman Eymen’den aldığı mali desteğin ardından sitenin karşısındaki mahalleden bir dükkan tutar ve burada köfteci açar.

Erman ile Bakiye’nin eski nişanlısı olan emlakçı Korkut arasındaki mücadele daha da çok kızışmış olur. Bir yandan Erman adına çok mutlu ola Bakiye diğer yandan ise Korkut’u görecek olmaktan dolayı da üzüntü duyar.

Türk Malı dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığı zaman sizlerle olacak.