Türk Malı Dizisi Münferid Kimdir Yeni Sezon

Türk Malı Dizisi Münferid Kimdir Yeni Sezon

210 views

Türk Malı Dizisi Münferid Kimdir Yeni Sezon Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Türk Malı dizisi yeni sezon yeni bölümü ile yayınlanıyor ve heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin yeni sezon karakterlerinden olan Münferid ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Başrollerinde Şafak Sezer, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici gibi isimlerin yer aldığı ve Hamdi Alkan, Ayhan Taş gibi isimlerin de katıldığı Türk Malı dizisi ile ilgili gelişmeleri ve merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz.

Yeni sezon ilk bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Türk Malı dizisinin yeni karakterlerinden bir tanesi de Münferid karakteri olacak. Dizinin oyuncu kadrosuna katılan Münferid Hamdi Alkan’ın canlandırdığı Mübarek’in oğlu.

 

Türk Malı Dizisi Münferid Kimdir Yeni Sezon

Hami Alkan’ın canlandırdığı Mübarek’in oğlu Münferid karakteri oldukça ilginç ve değişik bir yapıya sahip bir karakter olması ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Türk Malı dizisinin yeni sezonunda yeni isimleri kadroda göreceğiz. Bu isimlerin başında gelen oyuncu ise usta isim Hamdi Alkan. Bir çok yapımın yönetmenliğini yapan ve aynı zamanda birden fazla yapımda başrol oynayan Hamdi Alkan Mübarek karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Öte yandan Kardeş Payı, İşler Güçler, Mahşer-i Cümbüş gibi yapımlarda rol alan Ayhan Taş da Türk Malı Dizisi oyuncu kadrosunda yer alacaklar.