Türk Malı Dizisi Neden Bitti Niçin Erken Final Yaptı?

Türk Malı Dizisi Neden Bitti Niçin Erken Final Yaptı?

205 views

Türk Malı Dizisi Neden Bitti Niçin Erken Final Yaptı? Yeni sezonuna yenilenmiş oyuncu kadrosu ile merhaba diyen ve Çarşamba akşamları yayınlanan Türk Malı dizisi 27 eylül Çarşamba akşamı yayınlanan final bölümü ile ekranlara veda etti. Bizler de sizler için Türk Malı dizisinin neden bittiğini haberimizde açıkladık. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Şafak Sezer, Hasibe Eren, Anıl İlter, Burcu Binici gibi isimlerin yer aldığı Türk Malı dizisi 27 eylül Çarşamba günü yayınlanan final bölümü ile yayın hayatına nokta koydu ve ekranlara veda etti.

Yaz döneminde yayınlanmaya başlayan ve Temmuz ayında 6.bölümü ile erken bir sezon finali yapan Türk Malı dizisi yeni sezonunda Eylül ayında yayınlanmaya başlamıştı. Mehmet Ali Erbil, Nergis Kumbasar gibi isimler diziden ayrılırken Hamdi Alkan, Ayhan Taş gibi isimler dahil olmuştu. Ancak dizi 8.bölümü ile erken final yaptı.

 

Türk Malı Dizisi Neden Bitti Niçin Erken Final Yaptı?

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Türk Malı dizisinin senaryosunu ise Tayfun Güneyer yazıyordu. Yeni sezon ilk bölümü ile Total’de 13. AB grubunda ise 8.sırada yer alabilen Türk Malı dizisi reytinglere yenik düştü.

Son olarak 27 Eylül Çarşamba akşamı yayınlanan Türk Malı dizisinin başka bir kanalda da yayınlanması beklenmiyor.