Türk Malı Şaduman Neden Yok Nergis Kumbasar Ayrıldı Mı?

Türk Malı Şaduman Neden Yok Nergis Kumbasar Ayrıldı Mı?

208 views

Türk Malı Şaduman Neden Yok Nergis Kumbasar Ayrıldı Mı? Star TV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Türk Malı dizisi ile ilgili bilgiler ve merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin ilk sezonunda oyuncu kadrosunda olan ve Şaduman karakterini canlandıran Nergis Kumbasar ile ilgili bilgiler ve haberimizin detayları sizlerle..

 

Haziran ayında yayın hayatına uzun bir aranın ardından merhaba diyen ve yenilenmiş oyuncu kadrosu ile sevenlerinin karşısına çıkan Türk Malı dizisi yeni sezonu ile 20 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de yayınlanacak olan bölümü ile merhaba diyecek.

9 Temmuz Pazar akşamı yayınlanan 6.bölümü ile erken bir şekilde sezon finali yapan sezon finali yapan Türk Malı dizisinin önemli isimleri arasında yer alan ve Şaduman karakterini canlandıran Nergis Kumbasar’ın dizide yer alıp almayacağı sorusunu sizler için cevaplandırdık.

 

Türk Malı Şaduman Neden Yok Nergis Kumbasar Ayrıldı Mı?

Yenilenmiş oyuncu kadrosuyla sevenlerinin karşısına çıkan Türk Malı dizisinin yeni isimlerinden bir tanesi de Şaduman karakterini canlandıran Nergis Kumbasar olmuştu. Yeni sezonuna 20 eylül Çarşamba akşamı merhaba diyecek olan Türk Malı dizisinin yeni sezonunda Nergis Kumbasar yer almayacak.

Diziye veda eden Nergis Kumbasar’ın neden diziden ayrıldığı ise bilinmiyor. Nergis Kumbasar’dan önce Mehmet Ali Erbil de yoğun iş temposundan dolayı diziden ayrıldığını açıklamıştı.