Türk Malı Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu Ayrılan ve Gelen Oyuncular

Türk Malı Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu Ayrılan ve Gelen Oyuncular

222 views

Türk Malı Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu Ayrılan ve Gelen Oyuncular Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve Çarşamba akşamları yayınlanan Türk Malı dizisi yeni sezonu ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve haberimizin detayları sizlerle..

 

Başrollerinde Şafak Sezer, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar gibi isimlerin yer aldığı Türk Malı dizisi yaz aylarında yayın hayatına merhaba demiş ancak sürpriz bir şekilde erken sezon finali yapma kararı almıştı. Uzun bir dönemdir ekranlarda olmayan ve yeni bölümleri merakla beklenen Türk Malı dizisi yeni bölümü ile 20 eylül Çarşamba akşamı ekranlarda olacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda değişiklikler yaşandı. 20 Eylül Çarşamba akşamı başlayacak olan Türk Malı dizisinin yeni sezonunda ayrılan ve gelen isimler şu şekilde;

 

Türk Malı Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu Ayrılan ve Gelen Oyuncular

Bir dönem Show Tv’de reyting rekorları kıran Türk Malı dizisi uzun bir dönemin ardından Star Tv ekranlarında olmaya başlamıştı. Dizinin oyuncu kadrosunda bazı değişiklikler yaşandı. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Mehmet Ali Erbil yoğun temposundan dolayı Türk Malı dizisinden ayrılan isimlerin arasında yer aldı.

Ülkemizin ünlü oyuncu ve yönetmenleri arasında yer alan Hamdi Alkan ise Mübarek karakteri ile Türk Malı dizisinin yeni isimlerinden oldu. Öte yandan Ayhan Taş Korkut karakteri ile Osman Aydın da Eren karakteri ile dizideki yerini alacak.