Türkiye İzlanda Maç Biletleri Tükendi Mi Var Mı?

Türkiye İzlanda Maç Biletleri Tükendi Mi Var Mı?

139 views

Türkiye İzlanda Maç Biletleri Tükendi Mi Var Mı? FIFA 2018 Dünya Kupası Elemeleri çerçevesinde mücadelesine devam eden Milli Takımımız grubundaki ciddi rakipleri arasında yer alan İzlanda ile karşı karşıya gelecek. Türkiye İzlanda arasında oynanacak olan mücadelenin biletleri ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Son olarak Eylül ayında oynadığı Ukrayna ve Hırvatistan maçlarının  ardından puanını 14’e çıkartan Milli Takımımız grupta avantajlı takımlar arasında yer alıyor. Hırvatistan’ı Cenk Tosun’un attığı golle 1-0 mağlup eden Milli Takımımız 14 puanla 4.sırada yer alıyor.

Milli Takımımız İzlanda ile hayati bir maça çıkacak. 6 Ekim Cuma günü Eskişehir Yeni Stadyumunda karşı karşıya gelecek olan Milli Takımımızın maç biletleri ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

 

Türkiye İzlanda Maç Biletleri Tükendi Mi Var Mı?

Fatih Terim ile yollarını ayırdıktan sonra Rumen teknik adam Mircea Lucescu ile anlaşan ve Ukrayna maçına çıkan Milli Takımımız oynadığı kötü futbolunun yanı sıra aldığı skor ile de birlikte eleştirilmişti.

Hırvatistan maçında oynadığı etkili futbol ve aldığı 1-0’lık skorla tamamiyle rüzgarın yönünün değişmesini sağlayan Milli Takımımız önündeki iki maçı kazandığı takdirde grupta ilk iki sırada yer almayı garantileyecek.

Eskişehir’de oynanacak olan mücadelenin biletleri satışa çıktı ve 1 saat içinde tükendi. Özellikle Hırvatistan maçında büyük desteği olan taraftarlarımızın Türkiye İzlanda maçında da büyük bir desteğinin olması bekleniyor.