Tutsak 3.Bölüm Fragmanı Çıktı Mı 3 Ekim Salı

Tutsak 3.Bölüm Fragmanı Çıktı Mı 3 Ekim Salı

384 views

Tutsak 3.Bölüm Fragmanı Çıktı Mı 3 Ekim Salı Kanal D ekranlarının yeni sezon dizileri arasında yer alan Tutsak dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle birlikte oluyor. Bu hafta 2.bölümü ile 26 eylül Salı akşamı yayınlanan Tutsak dizisi ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Oyuncu kadrosu ve konusu itibariyle Kanal D’nin iddialı dizileri arasında yer alan Tutsak’ta heyecan devam ediyor. Gülper Özdemir, Pamir Pekin, Seray Gözler’in başrollerinde yer aldığı Tutsak dizisi 26 eylül Salı akşamı 2.bölümü ile ekranlarda oldu.

Elif isminde genç bir kadının hayata tutunma hikayesini ele alan Tutsak dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

 

Tutsak 3.Bölüm Fragmanı Çıktı Mı 3 Ekim Salı

Tutsak dizisinin son bölümünde Kenan kendisine yardımcı olması için Elif’i ailenin av evine götürme kararı almıştır ve giderler. Elif’in av evine gitmesi ile birlikte yaşananlar Kenan’ın başına büyük dertler açacaktır.

Öte yandan Sadullah’ın ölümü ile birlikte Elif Kenan’dan şüphe duymaya başlar. Bahadır ise Elif’i koruma altına almaya çalışırken kendisi tehlikeli durumlara girer.

Elif tüm bu olanların ortasında kalırken diğer tarafta da Bennu’nun oyunlarının kurbanı olacaktır. Kenan’ın polis tarafından sorguya çekilmesine sebep olan kişi ise ailenin hiç de tahmin etmediği bir isim olacaktır.

 

Tutsak dizisi 3.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığı takdirde sizlerle paylaşacağız.