Tutsak Dizisi Elif Kimdir Gülper Özdemir Kaç Yaşında

Tutsak Dizisi Elif Kimdir Gülper Özdemir Kaç Yaşında

495 views

Tutsak Dizisi Elif Kimdir Gülper Özdemir Kaç Yaşında Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden olan Tutsak dizisinden bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Elif karakterini canlandıran Gülper Özdemir ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Salı akşamlarının yeni yüzlerinden olan Tutsak dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin ana karakterlerinden olan Elif Ersöz’ü canlandıran isim ise Gülper Özdemir.

Daha önce de iddialı yapımlarda rol alan Gülper Özdemir’i ve canlandırdığı Elif karakterini sizler için yakından tanıdık.

 

Tutsak Dizisi Elif Ersöz Kimdir

Gürhan ailesinin konağında çalışmaya başlayan gizemli ve güzel hizmetli Elif aynı zamanda iyi kalpli ancak ürkek birisidir. İçten içe cesur bir genç kız da olan Elif’e hayat acı yüzünü göstermiş olsa da o umutlu olmaktan asla vazgeçmez.

 

Gülper Özdemir Kimdir?

Son olarak Kara Yazı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Gülper Özdemir 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. ABD Truman State University’de eğitimini tamamlayan Gülper Özdemir ilk olarak oyunculuk hayatına Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile merhaba demiştir.

Kara Yazı dizisinde Ushan Çakır, Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı gibi isimlerle başrolleri paylaşan Gülper Özdemir 27 yaşındadır. 57 kilogram ağırlığında ve 1.76 boyunda olan Gülper Özdemir kahverengi göz rengine sahiptir ve akrep burcudur.