Tutsak Dizisi Nerede Çekiliyor?

Tutsak Dizisi Nerede Çekiliyor?

256 views

Tutsak Dizisi Nerede Çekiliyor? Kanal D ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan Tutsak dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Her Salı akşamı yayınlanan Tutsak dizisinin nerede çekildiği sorusunun cevabı ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Başrollerinde Gülper Özdemir,  Caner Şahin, Pamir Pekin, Seray Gözler gibi isimlerin yer aldığı ve Elifi isimli genç bir kadının hikayesinin ele alındığı Tutsak dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. İlk olarak 19 eylül Salı günü yayınlanan bölümü ile yayın hayatına merhaba diyen Tutsak dizisi ile ilgili merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşıyoruz.

26 Eylül Salı akşamı yayınlanacak olan Tutsak dizisinin bu haftaki bölümünde Kenan Sadullah’ın ölümünün ardından Elif’in peşine düşer. Kenan’ın sürekli olarak Elif’in etrafında olması ile birlikte en çok Bahadır tedirgin olur.

Yardımcı olması için Elif’i ailenin av evine götürür. Elif’in av evine gitmesinin ardından yaşananlar ise kenan’ın başına istemeden de olsa bela açacaktır.

Sadullah’ın ölümü ile birlikte Kenan’dan şüphe duymaya başlayacak olan Elif’i koruma altına almak isteyen isim Bahadır olacaktır ancak bunu yaparken tehlikeli durumlara sokacaktır.

 

Tutsak Dizisi Nerede Çekiliyor?

Genç bir kadının hayata tutunma çabalarını ele alan Tutsak dizisi Avrupa Yakasında çeşitli ilçelerde çekimlerine devam ediyor. Hangi ilçede çekildiği henüz bilinmeyen Tutsak dizisi ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.