Ufak Tefek Cinayetler 1 bölüm fragmanı yayınlandı!

Ufak Tefek Cinayetler 1 bölüm fragmanı yayınlandı!

311 views
Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler 1 bölüm fragmanı yayınlandı! Ufak Tefek Cinayetler dizisi çok yakında yeni sezonda ekranda izleyenleri ile buluşacak. Ufak Tefek Cinayetler dizisi 24 ekimde ekranlarda yerini alacak. Yeni dizi oyuncu kadrosu ile ve konusu ile izleyenleri etkileyeceğe benziyor. Yeni sezonda yeni bölümleri ile ekranlarda yer alacak olan dizinin de sürekli yeni bölüm fragmanları yayınlanmaya devam ediyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberlerimizde sizlerle.

Ufak Tefek Cinayetler 1 bölüm fragmanı yayınlandı!

Star Tv ekranlarının yeni dizisi Ufak Tefek Cinayetler çok yakında ekranlarda yerini alacak. Yeni bölümleri ile Star Tv ekranlarında salı günü saat 20.00 de yerini alacak. Çok yakında yeni dizi yayın hayatına merhaba diyecek ve Star Tv ekranlarında yerini alacak.

Ufak Tefek Cinayetler

Güçlü oyuncu kadrosu ile de izleyenlerin şimdiden dikkatini çeken dizide  Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Farit Aktığ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışın, Hayal Köseoğlu yer alıyor. Yeni dizi konusu olarak da izleyenlerin dikkatini çekmiş durumda. Uzun süredir görüşmeyen arkadaşların başlarına gelen olayları anlatan dizi yeni bölümleri ile ekranlarda yer alacak.

Ufak Tefek Cinayetler 1 bölüm fragmanı yayınlandı sizlerle!

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberlerimizde sizlerle olmaya devam edecek. Ufak Tefek Cinayetler dizisi 24 Ekim de Salı günü saat 20.00 de Star Tv ekranlarında sakın kaçırmayınız.