Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları

308 views

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları Yakında Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan diziler arasında yer alan Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile ilgili merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan  isimler ve başrol oyuncuları ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstleneceği Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlenirken senaryosunu ise Meriç Acemi kaleme alacak. Sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde dört kadın ve dört erkek arasında yaşanan karanlık sırlar, tutkulu bir aşk ve bitmek bilmeyen bir rekabete tanıklık edeceğiz.

Akıl oyunları ile birlikte seyircilerin karşısında olacak Ufak Tefek Cinayetler dizisinin tanıtım fragmanı da yayınlandı ve oyuncu kadrosunda yer alacak isimler de yavaş yavaş belli oluyor. Bizler de sizler için Ufak Tefek Cinayetler dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak isimleri hazırladık.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları

Daha önce bir çok yapımda rol alan Gökçe Bahadır Ufak Tefek Cinayetler dizisinin başrol oyuncularından olacak. Gökçe Bahadır’a eşlik edecek olan isim de Mert Fırat olacak.

Gökçe Bahadır ve Mert Fırat’a eşlik edecek olan isimler ise Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ gibi isimler olacak.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi yakında Star Tv’de!