Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

495 views

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Yakında Star Tv ekranlarında yayın hayatına merhaba diyecek olan Ufak Tefek Cinayetler dizisinden yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Dizinin tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte detaylar..

 

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve yeni sezonda dizi severlerin karşısında olmaya başlayacak olan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenirken senaryosunu yazan isim ise Meriç Acemi olacak.

Tanıtım fragmanı yayınlanan ve merakla beklenen Ufak Tefek Cinayetler dizisinin oyuncu kadrosu da netleşiyor. Kuzey Güney, Ezel gibi dizilerin oyuncu kadrosunda yer alan Bade İşçil Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yer alacak. Dizinin başrollerinde ise ülkemizin ünlü oyuncularından olan Gökçe Bahadır ve Mert Fırat olacak.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Bade İşçil, Mert Fırat, Gökçe Bahadır gibi isimlere Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Selim Bayraktar, Yıldıray Şahinler gibi isimler eşlik edecek.  Çekimleri İstanbul’da başlayan Ufak Tefek Cinayetler dizisinden ilk fotoğraflar da yayınlandı.

Dört kadın ve dört adam arasında geçen karanlık sırlar, tutkulu bir aşk ve bitmek bilmez bir rekabeti ele alacak olan bu sıradışı hikaye seyirciyi akıl almak akıl oyunları ile baş başa bırakacak.

Tanıtım fragmanı yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisi sürükleyici ve etkileyici hikayesiyle yakında Star Tv’de! Dizi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.