Vatanım Sensin 21 Eylül Yeni Bölüm Var Mı Yayınlanacak mı?

Vatanım Sensin 21 Eylül Yeni Bölüm Var Mı Yayınlanacak mı?

189 views

Vatanım Sensin 21 Eylül Yeni Bölüm Var Mı Yayınlanacak mı? Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve geçtiğimiz sezon yayınlanan bölümleri ile ekranlara damgasını vuran  Vatanım Sensin dizisinin 21 eylül Perşembe günü yeni bölümü yayınlanıp yayınlanmayacağı ile ilgili bilgiler haberimizde!

 

Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel gibi isimlerin yer aldığı ver her Perşembe akşamı yayınlanmaya devam eden Vatanım Sensin dizisi ilk sezonu ile reytingleri alt üst etmişti. Kurtuluş mücadelesi döneminde İzmir’de geçen ve o dönemlerde yaşananları Yüzbaşı Cevdet ile ailesi üzerinden anlatan Vatanım Sensin dizisinin yeni sezonu ile ilgili bir çok soru geliyor.

Yeni sezonunun ne zaman başlayacağı merak edilen  Vatanım Sensin dizisinin 21 eylül Perşembe günü yayınlanıp yayınlanmayacağı da merak edilenler arasında yer alıyor.

 

Vatanım Sensin 21 Eylül Yeni Bölüm Var Mı Yayınlanacak mı?

Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Miray Daner gibi isimlerin yer aldığı Vatanım Sensin dizisinin oyuncu kadrosunda daha sonradan Okan Yalabık, Hüseyin Avni Danyal, Demet Evgar gibi usta isimler katılmıştı.

İşlediği konu ve barındırdığı oyuncular itibariyle şu dönemlerde ülkemizin en çok izlenen diziler arasında yer alan Vatanım Sensin dizisinin yeni sezon yeni bölümü 21 eylül Perşembe akşamı yayınlanmayacak. Dizinin yeni sezon tarihi hakkında ise şuana kadar net bir tarih verilmedi. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.